قوانین و مقررات:

قوانين و مقررات خرید اينترنتی 


کليه پروازهاي موجود در اين سيستم شامل قوانين و مقررات شرکت هواپیمایی مي باشد.

قيمت بليط ها روزانه شامل تغییرات مي باشد.

خريدهاي انجام شده توسط اين سيستم غير قابل انتقال به غير بوده و همراه داشتن کارت شناسايي جهت سوار شدن به هواپيما الزامي مي باشد. در صورت عدم تطابق نام مسافر با کارت شناسايي، مسافر پذيرش نخواهد شد و مسئوليت آن بعهده خريدار مي باشد.

مسافر نوزاد کمتر از 2 سال، مسافر خردسال بين 2 تا 12 سال و مسافر بزرگسال بيشتر از 12 سال مي باشد در صورت عدم دقت و اشتباه وارد نمودن رده سني مسافر پذيرش نخواهد شد. لطفاً دقت نماييد سن مسافر در تاريخ پرواز ملاک محاسبه بوده و حتي يک روز هم مهم مي باشد.

اطلاع رساني در خصوص خريدهاي انجام شده از اين سيستم از طريق پيامک (تلفن همراه) انجام مي پذيرد. لذا مسئوليت صحت شماره تلفن همراه بعهده خريدار مي باشد.

کليه عمليات خريد در اين سايت مشمول قوانين جاري تجارت الکترونيک بوده و هر گونه تخلف تحت پيگرد قانوني قرار خواهد گرفت هرگونه تغییر و دستکاری در بلیط و یا پاک نمودن قیمت تخلف محسوب شده و از طریق مراجع ذیربط قابل پیگیری می باشد مسافران ملزم به همراه داشتن بلیط های صادر شده از طریق این سیستم می باشند و ارائه رسید و یا بلیط های متفرقه در فرودگاه قابل قبول نیست.

 

تذکر

در صورت پرداخت نشدن وجه، بعد از 5 دقيقه رزرو به صورت خودکار لغو خواهد شد.

براي پرداخت اينترنتي شما ميتوانيد از كليه كارت‌هاي بانكي عضو شبكه شتاب استفاده نماييد.

تغییر نام مسافر و یا انتقال به غیر مجاز نیست کانتر کنترل 45 دقیقه قبل از پرواز بسته می شود.

خریدار متعهد می‌شود که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌ نام و رزرو به صورت صحیح در سیستم وارد کند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی خریدار خواهد بود.

 HSP به فروش اینترنتی بلیط هواپیما می‌پردازد و در قبال شرایط، کنسلی، تاخیر یا تعجیل پرواز مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.

اعلام تغییرات پرواز و یا نهایی شدن سفارش از طریق اس ام اس و ایمیل و بنا به ضرورت از طریق تلگرام به مسافر اعلام می شود لذا ورود تلفن معتبر و در دسترس الزامی است و در غیر این صورت مسئولیت نرسیدن پیام ها به عهده خریدار است.

 استفاده از خدمات خاص شامل ویلچر و... نیازمند هماهنگی با شرکت هواپیمایی از قبل است. در صورت نیاز به دریافت خدمات خاص می بایست قبل از خرید پرواز مورد نظر خود با پشتیبانی HSP جهت بررسی امکان ارایه اینگونه خدمات تماس حاصل فرمایید.

همراه داشتن مجوز پزشک معتمد شرکت هواپیمایی برای خانم‌های باردار، افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی عروقی ، بیماری‌های تنفسی ، صرع ، دوران نقاهت بعد عمل جراحی و یا هرگونه بیماری که سبب منع سفر هوایی باشد ، هنگام سوار شدن به هواپیما ضروری می‌باشد. همچنین در صورت تشخیص خطرناک بودن سفر برای افراد ذکر شده یا دیگر مسافران شرکت هواپیمایی مجاز به ممانعت از پرواز این دسته از مسافران می باشد و HSP در این خصوص هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

حضور مسافر 2 ساعت قبل برای پروازهاي داخلي در فرودگاه الزامي مي باشد.

لطفا به توضیحات درج شده مقابل خط پروازی توجه فرمایید

 

شرايط استرداد (کنسلی) بلیط


استرداد بليط با رعایت قوانین درج شده بر روی بلیط امکان پذیر خواهد بود.

در موارد استرداد ، جریمه از مبلغ درج شده روی بلیط محاسبه مي گردد.